top of page

Nagrody i wyróżnienia

W 2013 roku firmie MZO Wołomin Sp. z o.o. otrzymała III Nagrodę w kategorii Ochrony Środowiska, przyznaną decyzją Kapituły i Organizatorów Konkursu Mazowiecka Firma Roku 2013 pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika.

W 2011 roku Rekopol Organizacja Odzysku S.A., jedna z największych i najdłużej działających organizacji odzysku w Polsce, wyróżniła MZO Wołomin nagrodą za wkład w budowę systemu gospodarki odpadami. W ten sposób wołomińska firma znalazła się wśród dziesięciu najlepszych firm komunalnych.

W styczniu 2007 roku MZO Wołomin otrzymał dyplom w Ogólnopolskim Konkursie Zbiórki Szkła opakowaniowego organizowanym przez Rekopol Organizacja Odzysku S.A. pod patronatem Ministerstwa Środowiska.

W październiku 2005 roku MZO Wołomin otrzymał podziękowanie od Rekopol Organizacja Odzysku S.A. za udział w tworzeniu systemu „Zielony Punkt” poprzez organizowanie selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych oraz prowadzenie działalności edukacyjnej.

W listopadzie 2004 roku MZO Wołomin otrzymał Dyplom za udział w V edycji konkursu o Puchar Recyklingu Przeglądu Ekologicznego.

W listopadzie 2003 roku MZO Wołomin otrzymał Dyplom za udział w IV edycji konkursu o Puchar Recyklingu Przeglądu Komunalnego.

bottom of page